Shpërthen keq aktorja Delinda Disha, bën deklaratën e papritur: Hipokrit dhe i pabesë. Po mashtrohemi nga…

Aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha ka bërë një reagim në rrjetet sociale lidhur me situatën politike në botë, ku kryefjalë është lufta mes Rusisë dhe Ukrainës.

Delinda ka shpërthyer keq ku shprehet se përgjegjëse është Amerika dhe Perëndimi që i ka agravuar gjërat.

Më tej ajo e quan Perëndimin hipokrit dhe të pabesë.

Postimi i plotë:

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img