Para 17 vitesh, po të njëjtën pamje mban edhe sot, e gjeni dot për kë këngëtare bëhet fjalë (FOTO LAJM)

Padyshim që sot është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut, këngët e saj janë kthyer në hite. Madje fama e Encës ka kaluar edhe jashtë kufijve shqiptar.

 

Por gjithmonë kurioziteti për figurat publike kalon përtej asaj që tregojnë në ekran. Enca ka shuar këtë kuriozitet për ndjekësit e saj në Instagram ku ka publikuar disa foto nga adoleshenca dhe fëmijeria.

 

Duhet pranuar se tiparet e këngëtares mbeten të njëjtat edhe sot, nisur nga lumi i komenteve për ndërhyrje estetike.

 

Horoskopi ditor, e shtune date 28 janar 2023

Dashi   Hëna e shenjës së Demit, ju ofron siguri materiale por edhe emocionale, besim dhe stabilitet. Me financat do merreni pak me shume, duke zgjidhur...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...