Blendi Fevziu surprizon, publikon foton e rrallë me vajzën e tij të madhe (FOTO LAJM)

Gazetari i njohur dhe moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu , është baba i dy vajzave edhe pse pas kaq shumë vitesh në ekran, një pjesë e mirë nuk e dinë ende pasi ai preferon ta mbajë private jetën e tij jashtë kamerave.

 

Por sot na ka surprizuar me një foto me vajzën e tij të madhe, Mishel.

 

Ndjekësit nuk ngurojnë ta komplimentojnë gazetarin për vajzën e tij mjaft simpatike dhe një pjesë e mirë i ve në dukje ngjashmërin e madhe që bie në sy.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...