ULET çmimi i naftës në bursa, Rama e ka fiksuar 245L/Litri deri në fundjavë

Bordi i Administrimit të Çmimit të Naftës i krijuara nga Rama membikqyrës Ballukun, Ibrahimajn, Bibën dhe dy drejtorë, ka fiksuar vlerat e reja të naftës, benzinës dhe gazit për kompanitë shqiptare.

 

Në bursat ndërkombëtare çmimi i një fuçie ka pësuar ulje me 6% në çmim, ndërkohë që çmimet janë fiksuar nga qeveria të mbeten të tilla deri në fundjavë: Nafta fo të blihet me 245 Lekë, Benzina 218 Lekë dhe Gazi me 110 Lekë deri më 1 Prill.

 

Kështu Bordi ka përdhosur funksionin me të cilin supozohet se u krijua: Për të kontrolluar abuzimin me marzhin minimal të fitimit.

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME