‘TË SHTËNA ME ARMË ZJARRI NË FSHATIN GRUDË’, TELEFONATA E RREMË ALARMON POLICINË E SHKODRËS

Një telefonatë për të shtëna me armë zjarri në fshatin Grudë, alarmoi Policinë e Shkodrës pasditen e sotme, që u nis menjëherë drejt vendngjarjes së raportuar.

 

Por pasi mbërritën në zonë, Policia nuk gjeti as vendngjarje dhe as gëzhoja, duke dalë në përfundimin se telefonata kishte qenë e rremë.

 

Nuk dihet se kush e dha një informacion të tillë të rremë dhe as se për çfarë arsyeje.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img