Të shtëna me armë në Shkodër? Telefonata alarmon policinë

Një telefonatë ku raportohej për të shtëna me armë zjarri, ka vënë në lëvizje policinë e Shkodrës rreth orës 12:40,

e cila pasi ka shkuar në fshatin Grudë ka konstatuar se ka qenë një alarm i rreme.

Burime nga policia konfirmojnë se nuk ka pasur të shtëna me armë dhe personi qe ka bërë telefonaten ka fikur telefonin.

Telefonatat e rreme në drejtim të policise, repartit zjarrëfikës, apo ambulances në Shkodër vijojnë të jenë një problem serioz.

Për këtë janë bërë disa here kallëzime në polici dhe prokurori.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME