Menaxheri mbërthen për fyti fansin, këngëtarja e shokuar, dalin pamjet nga incidenti në koncert (VIDEO)

Melinda Ademi ka performuar së fundmi në një koncert në Vjenë.

 

Në mesin e shumë videove nga atmosfera e krijuar njëra mori më së shumti vëmendje.

 

Teksa po performonte Melinda përshëndeti fansat duke i zgjatur dorën dhe papritur dikush e kapi dhe nuk e lëshonte më.

 

E trembur Meinda kthehet nga sigurimi, i cili ndërhyn menjëherë ndërsa edhe pse vazhdon performancën reperja dukej e shqetësuar nga situata. Sigurimi i këngëtares nuk e ka lënë me aq, madje menaxheri i Melindës është pëplasur fizikisht me fansin në mes të skenës.

 

Video e menaxherit ka bërë xhiron e rrjetit dhe së fundmi një video tregon edhe reagimin e Melindes e cila eshte “shokuar” nga situata edhe pse ka vazhduar te kendoje.

 

 

 

video

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...