Menaxheri mbërthen për fyti fansin, këngëtarja e shokuar, dalin pamjet nga incidenti në koncert (VIDEO)

Melinda Ademi ka performuar së fundmi në një koncert në Vjenë.

 

Në mesin e shumë videove nga atmosfera e krijuar njëra mori më së shumti vëmendje.

 

Teksa po performonte Melinda përshëndeti fansat duke i zgjatur dorën dhe papritur dikush e kapi dhe nuk e lëshonte më.

 

E trembur Meinda kthehet nga sigurimi, i cili ndërhyn menjëherë ndërsa edhe pse vazhdon performancën reperja dukej e shqetësuar nga situata. Sigurimi i këngëtares nuk e ka lënë me aq, madje menaxheri i Melindës është pëplasur fizikisht me fansin në mes të skenës.

 

Video e menaxherit ka bërë xhiron e rrjetit dhe së fundmi një video tregon edhe reagimin e Melindes e cila eshte “shokuar” nga situata edhe pse ka vazhduar te kendoje.

 

 

 

video

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img