“Më mirë e dhunuar dhe e tradhtuar sesa…”, Monika thumboi Arjolën? Zbulohet përfundimisht raporti i tyre

Pjesmarrja në “big Brother” përveç se ktheu në vëmendjen figurën e Monika Lubonjës, zbuloi edhe detaje nga jeta e saj personale që nuk diheshin.

 

Ajo foli si asnjëherë për divorcin dhe detajet.

 

Së fundmi, si opinioniste në “Përputhen”, Monika ka treguar se vazhdon të ndihet e paragjykuar si një femër e divorcuar, por ajo u shpreh:

 

“Më mirë të jesh e divorcuar sesa e dhunuar dhe e tradhtuar”.

 

Ndjekësit këtë të funbdit e lidhën dejpërdrejtë me Arjolën, e cila fatkeqësisht ka qenë e tradhtuar dhe e dhunuar siç ka treguar vetë ajo.

 

Ta ketë patur Monika këtë deklaratë për Arjolën?

 

Në fakt nuk duket kështu pasi mbrëmjen e djeshme Monika ishte e ftuar në Portokalli ku luajti krah Arjolës dhe hodhën poshtë dyshimet për prishjen e miqësisë së tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img