Befason Ylli Rakipi: Ina Zhupa anulloi ardhjen në emisionin tim se u tremb nga Evi Kokalari!

Ina Zhupa deputetja e Partisë Demokratike, ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” por e ka anulluar ardhjen në studio në momentet e fundit. Shkak për këtë ka qenë prezenca në studio e Evi Kokalarit, që duket se e ka trembur deputeten, mbështetëse të Lulzim Bashës.

 

Ylli Rakipi: Kishim të ftuar edhe një deputete, Ina Zhupa. Nuk erdhi sepse u tremb nga ju zonja Kokalari. Më ndodh për herë të parë në emision, që një njeri në minutat e fundit thotë nuk vij. Ka ndonjë problem me ju?

 

Evi Kokalari: Është forca e lëvizjes së Sali Berishës që e tremb, sepse unë me atë identifikohem. Ajo mund ta ketë trembur. Përveç faktit që këto deptuetetet e Lul Bashës nuk ta mbushin mendjen kur flasin për PD. Por atë e tremb lëvizja e Berishës. Megjithatë, është e mirëpritur Ina në PD, bazuar edhe nga ato që ka thënë zoti Berisha. Nëse ka ikur në momentin e fundit ka ndonjë gjë që e tremb atë, por nuk jam unë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...