Zbulohet skandali në emisionin shumë të përfolur të ‘Top Channel’, zbulohet mashtrimi …

Pak kohë më parë Mevlani u rikthye si konkurrent në “Përputhen”.

Ai tha se shpreson të gjejë dashurinë këtë sezon, duke qenë se më parë fati nuk ishte në anën e tij.

Mirëpo, burime për “Iconstyle” kanë konfirmuar se ndryshe nga konkurrentët e tjerë, Mevlani paguhet për të qenë pjesë e emisionit të dashurisë.

Sipas këtyre burimeve, konkurrenti merr rrogë mujore por nuk dihet se sa. Me sa duket qëllimi nuk qenka që të gjej dashurinë e jetës së tij por t’i rrisë audiencën këtij programi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...