Monika pas BBV, shkon në Përputhen dhe iu jep një këshillë të rinjve: Jini…

Pas eksperiencës fantastike në Big Brother Vip, Monika Lubonja ka qenë e ftuar si mysafire speciale, në puntatën e sotme në Përputhen Prime, ku sigurisht që dha opinionet e saj.

Ndryshe nga shumë prindër të tjerë, Monika tha se nuk do e kishte problem nëse e bija do merrte pjesë në këtë program dashurie. Ajo shtoi se nënë e bijë janë të dyja mendjehapura dhe s’do e kishin fare problem.

Duke qëndruar te mendjehapurit, Monika këshilloi të gjithë të rinjtë që të jenë pra mendjehapur dhe të mos kenë frikë ose paragjykime nga thyerja e tabuve.“Unë jam shumë mendjehapur, Tea po ashtu. Dua t’i përgëzoj këta të rinj për guximin që kanë, thyeni tabutë.

A ka mundësi të thyeni tabutë?”, tha Monika.Gjtihashtu, Monika tha se është paragjykuar nga shoqëria në lidhje me divorcin, pro sot nuk i bën më përshtypje dhe rëndësi ka të rrisësh një fëmijë të edukuar dhe të fortë.“Unë e di çfarë do të thotë të jesh e divorcuar.

Kam pas gjithmon guximin për t’i bërë gjërat ndryshe, për të dalë jashtë mentalitetit shqiptar. Unë jam ndier e gjykuar dhe vazhdoj të ndihem e gjykuar, kjo gjë nuk më shqetëson më”, tha ish-banorja e BBV.

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit tënd. Burri pavarësisht se ishin në dasmën e tij vendosi të nxirrte celularin dhe të...

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...