“Kur qesh ti fikem fare”, takim romantik mes Mevlanit dhe Monikës në Përputhen

Pasi super eksperiencës në Big Brother Vip, ku shkoi deri në gjysmëfinale, Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në Përputhen Prime ku zgjodhi Mevlanin për një takim njohës, që ishte shumë romantik.

Monika i tregoi me pak fjalë Mevlanit se çfarë ajo pëlqen nga një mashkull, ndërsa Mevlani i bëri komplimente, por e vuri edhe në pozitë për faktin se ai ende nuk ka njohur një vajzë.Mevlani i tregoi se është fanastik për veshjet e ekzagjeruara dhe të zbuluara.

Mevlani it ha se ka një buzëqeshje shumë të bukur dhe kur ajo qesh, ai fiekt fare.Sigurisht që Monika iu bë qejfi nga ëkto që dëgjoi, por “Nuk di të them nëse më pëlqen, thjesh të shoh icik më vonë”, i tha ish banorja e Big Brother Vip.

Në fund takimi u mbyll me një ëkrcim romantik.Ndër të tjera, Monika foli edhe për paragjykimet. Ndryshe nga shumë prindër të tjerë, Monika tha se nuk do e kishte problem nëse e bija e saj, Tea, do merrte pjesë në këtë program dashurie.

Monika këshilloi të gjithë të rinjtë që të jenë pra mendjehapur dhe të mos kenë frikë ose paragjykime nga thyerja e tabuve. Ajo tregoi edhe historinë e saj me divorcin dhe paragjykimet që kishte hasur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...