Ishin shoqe të ngushta, dy konkurentet nuk lënë gjë pa i thënë njëra-tjetrës për djalin

Rrushja dhe Alesia patën sot një përballje në “Përputhen”, ku kanë sqaruar debatet e tyre të fundit lidhur me pëlqimin ndaj Astritin.

Të dy vajzat nuk u kursyen aspak ndaj njëra-tjetrës.Rrushja akuzoi Alesian se ka hyrë mes saj dhe Astritit, ndërkohë Alesia nuk e ka pranuar dicka të tille.

Ajo ka thënë se ka pëlqim dhe nuk e ka bërë me qëllim të keq ndaj Rrushes.Rrushja: Ti nuk ke qenë afër meje, ka qenë Astriti dhe motra ime.

Alesia: Pse i hedh poshtë të gjitha. Rrushja: Te Albi, ndoshta më ka bërë batuta, edhe të endërra dhe të kam thënë Alesia kshu kshu se të kam ditur si shoqen time besnike.Alesia: Po ti nuk kishe një pëlqim.

Rushja: Edhe në momentin te parkingu, un të thash dua ta vazhdoj njohjen me Astritin dhe mendova se e le me aq.Rrushja: Ju të gjithë e keni parë si isha me Astritin. Alesia: Normalisht që do flisja për pëlqimin që kisha, skemi pse të zihemi për një mashkull.

Rrushja: Pse u fute mes nesh praAlesia: Të kam parë më pafër me Kristin. Ne kemi qenë shoqë, ndac mohoje. Rrushja: Jam prekur kur përmede flirtimin. Alesia pati dhe historinë me Albin, por nuk e konkretizuan./ Top Channel

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME