Belinda Balluku edhe kur ecën rrugës bën seks!

Agim Doçi, poeti i njohur dhe autori i shumë teksteve këngësh ka qenë i ftuar në një emision televiziv.

Doçi ka folur me ironi në “Expuls” edhe për femrat në politikë. Sipas tij politikanet e Ramës janë shumë të bukura dhe epshndjellëse dhe kur i sheh në Parlament, nuk i dëgjon çfarë thonë por vetëm çfarë bëjnë.

Doçi është shprehur:

Për nder janë shumë të bukura mo burr, është Belinda iher,. Ajo është fantastike sepse edhe kur ecën rrugës bën s*ks, prandaj vlonjatët shajnë të bëfsha udhën.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img