U harrua Donaldi…? Dikur thanë se ishin të lidhur, Beatrix i dërgon mesazh reperit të njohur shqiptar

Disa vite më parë, në media u përfol një lidhje mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe reperit të njohur Escobars.

Një gjë e tillë nuk ishte pranuar asnjëherë zyrtarisht nga të dy palët dhe mbeti në fazat e një thashethemi, nga shumë që qarkullojnë në median online.Escobars është rikthyer në vëmendje falë një postimi së fundmi nga Beatri.

Ajo e ka përkrahur artistin që dikur ishte i afërt me Noizyn duke shpërndarë projektin e tij më të fundit.“Më mungon. Kthehu së shpejti” – është shprehur mes tjerash Beatrix.

Por për të shmangur keqkuptimet e mundshme, Triksa ka reaguar para kohe duke i paraprirë thashethemeve.Për të shmangur çdo lloj paqartësie, Trixa është kujdesur që ta quajë shok duke e konsideruar “bff” apo “best friends forever” miqësinë e tyre shumëvjeçare.

Triksa ka qenë në të medieve rozë muajt e fundit për shkak të historisë së saj me Donaldin, që nisi në Big Brother Vip dhe po u mbyll po aty.Së shpejti, triska do sjell një këngë të re në bashkëpunim me Dj Geek. Kënga e fundit “Pa faj” që ishte dedikim për Donaldin u prit mjaft mirë nga publiku.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME