SHKODRA NUK GJEN QETESI, DY SHPERTHIME TE NJEPASNJESHME

Mbrëmjen e djeshme dy shpërthime të njëpasnjëshme në dy objekte tregtare kanë prishur qetësinë e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Shkodrës tek qendra tregtare LC Waikiki ne rrugen 13 dhjetori dhe po në të njëjtën kohë është ndjerë një shpërthim i dytë tek Supermarket Spar prane Stadiumit Loro Borici.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img