Sot është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, por e gjeni dot kush është fëmija në FOTO? Zbulojeni!

Sot është një nga këngëtaret më të suksesshme ku numëron pafund arritje në tregun e muzikës. E kemi fjalën për Genta Ismajlin.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj ajo ka ndjerë nostalgji për fëmijërinë duke u shuar kureshtjen të gjithë ndjekësve.

Përveçse e plotësuar në aspektin profesional Genta është e përmbushur dhe në aspektin personal.

Pak kohë më parë ajo dhe partneri i saj Usta u bënë prindër për herë të parë.

Ardhja e binjakëve Ivy dhe Icon në jetë ka ndryshuar plotësisht jetën e tyre.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img