“Sherr me sëpatë”, Meridian Ramcaj tregon momentin e tmerrit gjatë konfliktit me të dehurin

Meridian Ramcaj, i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, tregoi për moderatoren Ester Bylyku, një nga momentet më të frikshme që ka përjetuar.

 

Ai u shpreh se vite më parë, një person me sëpatë erdhi drejt tij.

 

Meridiani tha: ‘Ka qenë koha që menaxhoja lokale në Tiranë. një person në gjendje të dehur, hyri në lokal me një sëpatë në dorë. Ishte e frikshme, nuk i dolëm përpara në atë moment. Por kur pamë që s’po i mbanin më këmbët, ndërhymë, sepse ishte shumë i dehur.’

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar të gjithë banorët, por edhe teleshikuesit.   Dea: Ja kam thënë edhe Amosit dhe të gjithëve. E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...