“Është i shtirur”, Meridian Ramcaj zbulon çfarë bëri Donaldi kur doli nga shtëpia

Meridian Ramçaj, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, nga moderatorja Ester Bylyku.

 

Gjatë intervistës, Meridiani foli edhe për marrëdhënien me figura të ndryshme publike, duke mos lënë pa përmendur edhe Donald Veshaj, me të cilin dukej se kishte një marrëdhënie të shkëlqyer brenda shtëpisë.

 

 

Por si qëndron e vërteta?

 

Ester Bylyku: Cili nga personat publik që ti njeh është më i shtirur?

 

Meridian Ramçaj: Marrëdhenia dhe raporti im me Donaldin, në momentin që kam dal mua më është dukur totalisht shtirje. Ai qau për nje njeri që dëhironte ta shikonte jahstë shtëpisë.

 

Meridiani gjithashtu e cilësoi Donaldin si një person impulsiv.

 

Më pas, Meridiani u shpreh se nuk ruante marrëdhenie miqësore as me Donaldin dhe aq më pak me Romeon, me të cilin ka patur disa mosmarrëveshje të cilat janë bërë edhe publike.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img