Ermal Mamaqi HABIT me deklaratën e tij: ”Iliri nuk e do Bora Zemanin në film, por Donaldi…”

Ermal Mamaqi ishte I ftuar së fundmi në emisionin “Ndryshe” në TAR, ku foli m shumë për projektet e tij të reja dhe ndër to për filmin e tij të ri.

 

Në këtë film si ide fillestare aktor kryesor do ishte Ilir Shaqiri dhe aktorja kryesore do të ishte Bora Zemani, por në një intervistë pak javë më parë ai tha se moderatores tani i ka hipur “tangërlliku” dhe ka rritur çmimin ndryshe nga çfarë kishin diskutuar.

 

Mirëpo tani ai ka bërë një tjetër deklaratë në lidhje me moderatoren. Këtë herë ai tha se është Iliri ai që nuk do Borën në këtë projekt krah tij, shkruan afterparty.al. E teksa Salsano e pyet se cilën do ai, Ermali tha se nuk mund ta tregojë dot tani.

 

Pyetja e radhës për Mamaqin ishte nëse edhe Donakdi nuk do ishte meqënëse nuk donte Iliri Borën, por Ermali nuk e mohoi, por tha: “Atë se di Unë, ti fole …”, duke krijuar të qeshura në studio.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...