“Disa gjëra nuk i kanë dalë ende në pension”, Berlusconi do bëhet përsëri baba?

Që Silvio Berlusconi është një qejfli këtë e dimë të gjithë, por që të martohej në moshën 86-vjecare këtë s’e priste njeri.

Por prisni se nuk mbaron me kaq.Javëte fundit në qendër të vëmèndjes ka qenë dásma e Sílvio Berlùskonit dhe Marta Fascína, një dasmë luksoze që kushtoi mijëra euro. Líderi i Fòrza Italia ka 5 fëmijë nga martesat e tij të mëparshme, por së shpejti mund të bëhet për herë të gjashtë.

Në Itali po bën bujë lajmi në rrjet se Berlusconi do bëhet baba në moshën 86-vjecare. Ròberto Alèssi, drèjtor i Nòvella 2000, mendoi të hídhte lájmin, duke e bërë atë punën e tij të tháshèthèmeve.Në rùbrikën e tij të përjavshme në pòrtalin Mòë, gázetari shkrùan, “Silvio Berluskoni dhe Marta Fáscína mùnd të bèhen prindër. Është 86 vjeç, por për disa pásíone nuk ka dalë kurrë në pènsíon”.

Kështu Marta Fascina mund të bëhet nënë së shpejti dhe ta bëjë Berlusconin baba për herë të gjashtë, në një mosh që të tjerët janë gjyshër dhe stërgjyshër. Kujtojmë se Berlusconi ka 12 nipër e mbesa.Për Márta Fáscínën nga ana tjetër kjo do të ishte hèra e parë si nënë. Kòngrèsmenia 32-vjeçare nuk është martuar më parë, jeta e saj ndryshoi në momentin që njohu Berlusconin.

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...