Bes Kallaku flet për herë të parë për ata që u tha për të dhe Ermal Mamaqin

Bes Kallaku rrallëherë del në intervista, por kur del flet gjatë e gjerë dhe iu përgjigjet të gjithave pyetjeve që i bëjnë në studio.

Së fundmi në një intervistë për emisionin “N’Zoom”, ndër të tjera Besi qaruar raportin e tij me Ermal Mamaqin.Me siguri që iu kujtohet se Ermali dhe Besi kanë pasur një konflikt virtual ca kohë më parë.

“Sh erri” virtual mes dy aktorëve nisi pas një deklarate të Bes Kallakut ku tha se “diferenca mes tyre është që Ermali është biznesmen, ndërsa unë jam komedian”.Ishte periudha kur të dy djemtë kishin nxjerrë në treg filmat e tyre respetivë.

Besi e cilësoi raportin e tyre si një marrëdhënie normale shoqërore dhe shtoi se ata nuk kanë pasur asnjëherë inat profesional me njëri-tjetrin.“Ne kemi një marrëdhënie normale shoqërore me Ermalin dhe nuk kemi pasur ndonjëherë inat profesional me njëri-tjetrin.

Të paktën unë e di që se kam por edhe Ermali s’ka asgjë me mua, thjesht kemi zgjedhur secili që të punojë, domethënë që mos të merret me të tjerët por me veten dhe me punët tona.

”Besi nuk shpëoi pa i bërë pyetjen nëse Xhensila Myrtezaji është shtatzënë ëpr herë të dytë. Pak javë më parë, shumë nga portalet thanë se ajo shtatzënë nisur nga një foto me të bijën gjate pushimeve të trye të fundit.

Por Besi e sqaroi njëherë e mirë këtë ceshtje me mënyrën sic di ai, duke thënë se e kanë tepruar pak me ushqimin këto kohë dhe s’kanë pasur mundësi të bëjnë aktivitete sportive, pra Xhensila nuk është shtatzënë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME