Po kjo …! Donaldi takon Borën? Trixa bën reagimin e papritur! (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, duket se po bëhet gati për verë dhe nuk heziston ta tregojë diçka të tillë, momentalisht duket mbrapa me përgatitjet.

Artistja që ndiqet nga mijëra njerëz në rrjete sociale ka publikuar së fundmi një video të realizuar më parë. Ajo shfaqet me bikini dhe duket mjaft në formë.

Përmes kësaj videoje ku thekson linjat atraktive, ajo thotë se dëshiron që ta inspirojë veten që t’i rikthehet ushtrimeve që momentalisht duket se i ka lënë pas dore.Donaldi takon Borën? Trixa bën reagimin e parë e i kujton se çfarë humbi!“Më falni por jam duke provuar që ta inspiroj veten për të ushtruar në këto momente”, ka qenë përshkrimi që ka vënë sipër postimit Trixa që është rikthyer mjaft aktive.

Videoja e Trixës është bërë në muajin shtator të vitit të kaluar, një muaj para se të hynte në Big Brother VIP. Beatrix ndërkohë ka qenë në vëmendje të madhe pas hyrjes në BB VIP për shkak të lidhjes që krijoi brenda me aktorin nga Vlora, Donald Veshaj.

Lajmet e fundit që qarkulluan për një takim ndërmjet Borës dhe Donaldit duket se nuk e kanë shqetësuar dhe nuk ka reaguar për to. Trixa dhe Donaldi u ndanë menjëherë pas Big Brother.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...