“Mos u drejto me atë ton”! Plas sherri, Doda-Godoles: Na tregon ti PD, s’më futi kush… jam e 90-tës

Pedagogia Jonila Godole është përplasur me deputeten Mesila Doda. Të dyja po diskutonin në lidhje me situatën në Partinë Demokratike teksa ishin të ftuara në “Opinion”.

 

Spitali Gjerman ofron paketë check-up e cila mbulon nje spektër të gjërë ekzaminimesh.
Spitali Gjerman Rekomanduar nga boost.al Spitali Gjerman ofron paketë check-up e cila mbulon nje spektër të gjërë ekzaminimesh. rezervo

 

Godole reagoi pasi Doda u shpreh se ish-kryeministri Sali Berisha ka besueshmëri nga publiku dhe mund të krijojë një PD më të fortë. Sipas pedagoges kjo gjë tregonte ku kishte arritur shoqëria shqiptare. Doda iu pëgjigj dhe mes tyre nisi debati.

 

Pjesë nga debati:

Jonila Godole: Këtu ka një absurditet të madh

 

Mesila Doda: Të mos përdhoset më vota këtu…

 

Jonila Godole: Ka një absurditet të madh tek të gjitha këto që tha Mesila, të gjitha këto që thotë Mesila, i thashë unë më përpara, ne e lidhim të ardhmen e Partisë Demokratike

 

Mesila Doda: Moj, e vure Lulin dhe nuk te frymëzoi njeri

 

Blendi Fevziu: Nuk lulëzoi dot

 

Jonila Godole: E kuptoj ku kemi arritur, s’e kam për vete por për të gjithë shoqërinë, kërkojmë që Berisha të rrisë filizë të rinj

 

Mesila Doda: Mbeta të më tregosh ti mua PD-në, por jo moj Jonila, atë e besojnë njerëzit

 

Jonila Godole: Po ju sapo e thatë që filizat u prenë

 

Mesila Doda: Po pse u premë ne moj zonjë, që të mbijetonte Lul Basha, mos na bëj kot

 

Jonila Godole: E para njëherë mos mu drejto mua me këtë gjuhë e ton se s’jam filizi i askujt unë, as i Berishës siç jeni mju dhe as i Bashës, jam futur si Jonila Godole

 

Mesila Doda: Po mos më trego mua PD-në ti se unë jam future në një ditë me Berishën moj zonjë, në ’90 dhe kam mbajtur kokën mbi supet e mia, s’më ka futur askush nga dritarja në PD.

Jonila Godole: Ju jeni ajo që jeni dhe këtë e tregon historia, nuk e kisha me ju personalisht

 

Mesila Doda: Jo e kishit personalisht

 

Jonila Godole: Po se ju folët e fundit

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

“Olta, femër bu…”, Deizi bën reagimin e fortë për videon e Efit: Pa moral dhe llumin e shoqërisë

Deizi Arapi, e njohur ndryshe si “gangsterja e Bilishtit” ka reaguar për situatën e krijuar së fundmi në Big Brother mes aktores Olta Gixhari...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...