Mikela e Përputhen: Kam fjetur me këtë konkurrent, i mora leje Arjan Konomit

Mikela është një nga konkurrentet më të përfolura të këtij sezoni të tretë të Përputhen. Pak kohë më parë, ajo u deklarua për Erjonin dhe konkurrenti ja ktheu deklarimin me një surprizë madhështore në studio, ku nuk munguan tërndafilat.

 

Marrëdhënia mes tyre duket se tashmë është konsoliduar sepse Mikela tha së fundi në studion e PërPuthen se ka fjetur me Erjonin dhe tashmë mund të themi se ata kanë një lidhje të mirfilltë.Kjo deklaratë e Mikelës u prit me ovacione dhe duartrokitje në stuio dhe shkaktoi të qeshura të shumta, madje dhe Arjan Konomi me Borën nuk e mbajtën dot të qeshurën.“Kam ndjenja për Erjonin, por e dashuruar nuk jam.

 

Lejen ty ta mora për mëkatin dhe mëkatin e bëra,” i tha Mikela Arjanit, duke shkaktuar të qëshura në studio.Ndërkohë Bora nuk mudn të rrinte pa dhënë një koment për këtë situatë, ajo tha se kjo është hera e parë në dy vite që një konkurrente pranon lidhjen e mirëfilltë me një tjetër konkurrent.

 

Ndërkohë vetëm të shtunën e kaluar, dy konkurrentët e këtij sezoni, Bruno dhe Floriana dolën cift nga ky program. Ky ishte cifti i dytë zyrtar, pasi cifti i parë ishte ai mes Alvisës dhe Bashkimit, por lidhja mes tyre zgjati shumë pak jashtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...