Makina e Donaldit u fotografua poshtë shtëpisë së saj, reagon si rrallë herë Bora!

Historia e Borës dhe Donaldit u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së aktorit nga Big Brother e pas ndarjes nga Trixa.

Ditën e djeshme kudo u përhap lajmi se dyshja janë takuar në shtëpinë e prezantueses pasi poshtë ballkonit të saj u fotografua vetura e Donaldit.

 

Pas përhapjes së madhe të këtyre fotove dhe lajmit ka reaguar Bora përmes rrjeteve sociale.

 

Prezantuesja e njohur ka publikuar disa fotografi si duket nga apartamenti i ri që u tha se e ka blerë së fundmi, por ajo që ra në sy ishte mbishkrimi.

 

“Pluhur ka po s’ka profesionist”, ka shkruar Bora duke quajtur jo profesionale lajmet.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img