Makina e Donaldit u fotografua poshtë shtëpisë së saj, reagon si rrallë herë Bora!

Historia e Borës dhe Donaldit u kthye në një telenovelë ku të gjithë ishin kurioz se çfarë do të ndodhte, aq më tepër pas daljes së aktorit nga Big Brother e pas ndarjes nga Trixa.

Ditën e djeshme kudo u përhap lajmi se dyshja janë takuar në shtëpinë e prezantueses pasi poshtë ballkonit të saj u fotografua vetura e Donaldit.

 

Pas përhapjes së madhe të këtyre fotove dhe lajmit ka reaguar Bora përmes rrjeteve sociale.

 

Prezantuesja e njohur ka publikuar disa fotografi si duket nga apartamenti i ri që u tha se e ka blerë së fundmi, por ajo që ra në sy ishte mbishkrimi.

 

“Pluhur ka po s’ka profesionist”, ka shkruar Bora duke quajtur jo profesionale lajmet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...