‘Habit’ qytetari nga shkodra, bën veprim e papritur ndaj Sali Berishës (FOTO)

Me shqyrtimin e statutit të ri të Partisë Demokratike nga ana e Gjykatës Civile të Tiranës.

Grupi i Rithemelimit është nisur drejt selisë blu me në krye ish-kryeministrin Sali Berisha.

Por ajo që u vu re gjithashtu ishe dhe një veprim i menjëhershëm nga ana e shkodranëve. Ata mbuluan derën e selisë së Partisë Demokratike me një foto të Berishës.

Por nuk është mjaftuar me kaq, siç duket një militant shkodran është afruar dhe ka puthur foton e ish-kryeministrit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME