Foto e para 26 viteve, e gjeni cila këngëtare e njohur shqiptare është kjo?!

Një fotografi e vitit 1995 na tregoi si dukej Jehona Sopi në adoleshencën e saj.

 

Ka qenë vet këngëtarja shqiptare që ka zbuluar një fotografi në InstaStory, në të cilën rikthen dukjen e saj në vitin 1995 – gjegjësisht para 26 viteve.

 

“Thash t’iu tregoj edhe fytyrën e asaj moshe. Viti 1995-1996”, ka thënë ajo.

 

Krijuesja e hitit “Përvjetori” aktualisht është 41-vjeçe dhe aso kohe në këtë periudhë ishte 15-vjeçe.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME