Tre kuaj të zinj vendosen para kryeministrisë, ja çfarë pritet të ndodhë (FOTOT)

Tre kuaj të zinj janë vendosur ditën e sotme përpara kryeministrisë. Instalacionet janë vënë në shkallët e godinës së qeverisë.

 

Panorama.al mëson se ata janë vendosur në kuadër të një ekspozite për COD që do të mbahet në orët e mbrëmjes, që parashikon shfaqje brenda kryeministrisë.

 

Instalacionet kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve që ndalen për t’i parë nga afër dhe për t’i fotografuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...