Tre kuaj të zinj vendosen para kryeministrisë, ja çfarë pritet të ndodhë (FOTOT)

Tre kuaj të zinj janë vendosur ditën e sotme përpara kryeministrisë. Instalacionet janë vënë në shkallët e godinës së qeverisë.

 

Panorama.al mëson se ata janë vendosur në kuadër të një ekspozite për COD që do të mbahet në orët e mbrëmjes, që parashikon shfaqje brenda kryeministrisë.

 

Instalacionet kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve që ndalen për t’i parë nga afër dhe për t’i fotografuar.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img