Pas Malumës ja kush është super yll i muzikës botërore që do vijë në Shqipëri? (Foto)

Pasi Maluma ndezi publikun shqiptar me prezencën e tij në Tiranë po flitet për një tjetër emër të njohur, i cili mund të vijë së shpejti në Shqipëri.

 

Bëhet fjalë për Robbie Williams.

 

Ka qenë regjisori dhe producenti Petri Bozo që ka zbuluar një lajm të tillë.

 

Gjatë bisedës në “Ditë pas dite”, ai tregoi se “Netët e Klipit” do të fillojnë në muajin prill dhe sigurisht që finalja e madhe do të jetë një spektakël gjigant ku do të ndahen edhe çmimet.

 

Spektali ka nisur që në vitin 2002 dhe ky është viti i 19-të që po realizohet.

 

Gjatë bisedës, u fol gjithashtu edhe për siglën e veçantë që e shoqëron prej vitesh dhe Bozo zbuloi një surprizë shumë të bukur që ka rezervuar për 20 vjetorin e spektaklit.

 

Ai po punon për të sjellë Robbie Williams në Shqipëri.

 

“Në 20 vjetor jam në tentativa që ta ftoj Robbie Williams në Shqipëri, ose aty ku do të bëjmë finalen sepse lajtmotivi që unë e fillova këtë muzikë ishte sepse timbri i zërit tim ishte pothuajse i ngjashëm me të”- u shpreh regjisori.

 

“Kur të shkosh te K dil vet” Kur batuta tallëse e Luiz Ejllit la pa fjalë Edi Ramën (FOTO)

Luiz Ejlli njihet tashmë për batutat e tij në shtëpinë e BigBrother Vip Albania. Por një koment i tij në një postim të kryeministrit...

Çfarë po ndodh? Rama me probleme shëndetësore, mungon në eventin e rëndësishëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë fjalës së tij në mbrëmjen Gala e më të mirëve të 2022 për futbollistet dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...