Dorëheqja e Bashës, reagon për herë të parë Armina Mevlani

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin “Goca dhe Gra” është diskutuar indeksi i Lumturisë, ku shqiptarët kanë dalë ndër vendet më të palumtura.

Nëpërmjet një sondazhi të realizuar shumë njerëz ishin të palumtur nga politika. Nisur nga kjo Armina ka thënë: Epo duhet të ndërrohet qeveria.

Kaq ka mjaftuar që Dalina Buzi t’ja kthejë me humor duke thënë: Ju festoni dorëheqjen tani, largimin e Daddy Yankee.

Një deklaratë kjo që lidhej direkt me dorëheqjen e Lulzim Bashës nga drejtimi i PD-së.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img