Dolën çift nga BBV, Einxhel tregohet e sinqertë: Gjithçka mes meje dhe Dagzit ishte një lojë

Einxhel dhe Dagz ishin një nga ciftet e sezonit të parë të Big Brother Vip, dyshja vazhdon ende të jetë bashkë sot,

edhe pse shumë nga publiku e shikonte lidhjen e tyre thjesht si lojë apo strategji.Çifti tashmë shumë i dashur për publikun, Einxhel dhe Dagz, ishin mbrëmë të ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”.

Dyshja folën për marrëdhënien e tyre jashtë “Big Brother VIP”.“Është serioze marrëdhënia mes jush, apo jo? Apo ishte lojë?”, ishte pyetja direkt e Aulonës. Einxhel dhe Dagz treguan një shaka që bëjnë mes tyre, sikur gjithçka është lojë.

Einxhel: Gjithçka ishte një lojë. Dagz: Ne gjithmonë e bëjmë një shaka mes vetes që 1 muaj do rrimë që të duket se e kemi pasur seriozisht lidhje brendaEinxhel: Në fillim tha vetëm dy javë, rrimë nja dy javë tha që të mos mërziten njerëzit, pas dy javësh ndahemi. Ok, i thashë, ashtu e bëjmë.

Sigurisht që kjo ishte shaka, pa diskutim. Pas nja dy ditësh që po rrinim bashkë, më thotë e mban mend që të thashë atë muhabetin e dy javëve, a e bëjmë 1 muaj se nuk jam gati të ndahem?

E forta ka qenë kur i kemi thënë Semit ne nuk jemi të lidhur me vërtetë, gjithçka është një lojë, e kemi bërë për lojë. Ngeli ajo.Më tej çifti shtuan se e duan shumë njëri-tjetrin dhe se lidhja e tyre është serioze, madje është bërë familjare dhe kanë plane serioze për të ardhmen. Tashmë ata jetojnë bashkë mes Tiranës dhe Prishtinës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...