Bleu shtëpi luksoze në Tiranë?/ Beniada zbulon të vërtetën: “Ku i gjete lekët?”

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani është tranferuar në Shqipëri për të jetuar dhe përmes rrjeteve sociale ka zbuluar edhe pamje nga shtëpia e saj këtu në Tiranë.

Ngado u përfol për të dhe shtëpinë e saj “luksoze”, por sa të vërteta janë këto lajme?

Beniada foli për “Goca&Gra” se nuk është e vërtetë, pasi ajo po jeton në një apartament 1+1 këtu në Tiranë dhe nuk ka asnjë vilë apo pyetjeve “Ku i gjeti lekët”, siç u shpreh se i shkruajnë, ajo tha se është thjesht një banesë “modeste”.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img