Arjan Konomi akuza të forta ndaj dy konkurrenteve të Për’Puthen: Keni vajtur nëpër shtëpia e keni bërë…

Takimi mes dy konkurrentëve të Për’Puthen, Alesja Hoxha dhe Astrit Osmanaj, ka sjellë një tjetër debat në studio. Opinionisti Arjan Konomi, akuzoi Efin dhe Mikelën se bëjnë takime fshehurazi në shtëpitë e konkurrentëve.

 

Debati nisi nga mesazhet që Alesja dhe Astriti kishin shkëmbyer me njëri-tjetrin, gjë që u zbulua gjatë puntatës së sotme. Ndërkohë komenti i Efit dhe Mikelës të cilat e konsideruan si “diçka të bërë në fshehtësi”, solli një reagim nga opinionisti Arjan Konomi.

 

Debati:

Arjan Konomi: Flasin këto për fshehtësi, Efi dhe Mikela që nuk lanë gjë pa bërë. Jeni takuar keni vajtur nëpër shtëpia, e keni vajtur nëpër festa, e keni vajtur nëpër darka, e keni pirë kafe me të gjithë.

 

Efi: Kush? Çfarë shtëpie? Ke ti fakte që kam shkuar në shtëpi?

 

Arjan Konomi: Ti! Ti me Samiun dhe me këta djemtë e tjerë.

 

Samiu: Të gjithë kemi qenë tek ditëlindja e Bashkimit. Për çfarë po shpif, për çfarë po flet?

 

Arjan Konomi: Keni vajtur bashkë e keni bërë. Edhe nëpër lagje. Ta dokumentoj unë edhe në lagje.

 

Efi: Kishe qejf ta nxirrje ti këtë?

 

Arjan Konomi: Jo moj ju që hidheni për fshehtësi

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img