Aktorja shqiptare na thyen zemrën me lajmin e trishtë, ishte shtatzënë me binjakë, por fatkeqsisht i humbi të dy

Aktorja e Klanifornia na thyen zemrën me lajmin e trishtë, ishte shtatzënë me binjakë, por fatkeqsisht i humbi të dy

 

Aktorja e njohur e “Klanifornia”, Delinda Disha pak javë më parë dha lajmin e bukur se së shpejti do të bëhej nënë për herë të dytë, madje këtë herë me binjakë.

 

Por mesa duket gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç duhet, dhe sot aktorja ka ndarë për ndjekësit e saj lajmin e trishtë. Delinda për fat të keq i ka humbur dy bebat e saj.

 

Aktorja e njohur Delinda Disha pak javë më parë dha lajmin se së shpejti do të bëhej nënë për herë të dytë, e dy binjakëve, por gjërat nuk kanë shkuar se si pritej.

 

“Miq dua të ndaj me ju jo vetëm momentet e bukura por edhe ato të vështira. Të dy bebushat i humba. Dy binjakët që i doja kaq shumë. Janë atje lart si dy engjëj ndoshta ishte shumë ëndërr e bukur për të qenë realitet.

 

“Nuk ja dolëm dot. Jam mirë por psikologjikisht po e kaloj shumë keq”, shkruan aktorja. Ky lajm i ka prekur shumë të gjithë, jo vetëm Delindën dhe familjarët e saj, por gjithashtu kolegët dhe sigurisht ndjekësit e saj bensik Komentet që i japin forcë dhe kurajo janë të shumta.

 

Delinda është një nga aktoret më të talentuara që me punën, përkushtimin dhe talentin e saj ka fituar zemrën dhe mbështetjen e gjithë publikut shqiptar. Forca Delinda, jemi me ty dhe familjen tënde në këto momente të vështira.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img