Pësoi parainfarkt, reagon për herë të parë Sokol Balla: Isha në spital, tani…

Gazetari Sokol Balla flet për newsbomb.al dhe thotë se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

 

Ky reagim i tij vjen pas lajmeve të shpërndara mbrëmjen e sotme nga disa media online, të cilat shkruanin se po këtë mbrëmje Balla ishte dërguar në spital si pasojë e një ataku kardiak.

 

“Jam shumë mirë”, ka thënë gazetari kur është pyetur nga newsbomb.al. Balla tregon se mbrëmjen e djeshme ka pasur probleme shëndetësore dhe falë ndihmës së shpejt që ka marrë nga mjekët, ia ka dalë dhe ndodhet në shtëpi.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img