Në mes të Tiranës, zbulohet “qendra e masazhit” ku ofrohen shërbime s*ksuale: Zgjedh atë gocën me…

Një rast skandaloz është bërë publik sot, se si një qendër ‘masazhi’ ofronte shërbime seksuale. Ka qenë emisioni Stop në Tv Klan që denoncoi rastin në fjalë, ndërkohë që kjo qendër ndodhet në një pallat të lokalizuar në qendër të Tiranës.

 

Përmes një personi të infiltruar dhe të pajisur me kamera të fshehtë, “klienti” hyn brenda kësaj qendre dhe aty bisedon për tarifat dhe i jepet mundësia që të zgjedhë edhe vajzës që preferon.

 

Qytetari: Jo. Pse, duhet rezervuar?

Qendra: Jo mo, thjesht pyeta. Seanca 40-të kushton.

Qytetari: Mund ta zgjedh vetë vajzën apo..?

 

Qendra: Normal që po. Mund ta zgjedhësh tani. Zgjidh ore, zgjidh. Ke të gjithë të drejtat e botës.

 

Qytetari: Zgjedh atë gocën me pink.

Qendra: E vështirë ishte? Jo.

Pasi futet në dhomën e masazhit, “klienti” i infiltruar i Stop e pyet masazhatoren për shërbime ekstra. Vajza thotë se për shërbimet “full ekstra” paguhen 100 mijë Lekë, plus 40 mijë Lekëshin e masazhit.

 

Qytetari: Ka ndonjë gjë kështu?

Qendra: Ç’a ndonjë gjë kështu?

 

Qytetari: Unë prandaj të zgjodha ty me pink.

Qendra: Pse? Pse më zgjodhe mua? E ke fik telefonin ti? Jo?

Qytetari: G****e, noi të q***, varet ç’a.

 

Qendra: Po g*****a 50-të kushton veç masazhit. Edhe 50 të tjera. Ç’a do bësh?

Qytetari: Po pse ma prish qejfin?

Qendra: I do të gjitha ti? Do full ekstra pra? Full ekstra është 100.

Qytetari: Domethënë 140. Po kështu mund të prek unë ty?

 

Qendra: Po. Do ta bësh pak pagesën tani?

Qytetari: Nuk e di sa lekë kam me vete, ja t’i shikoj pak. 60 mijë Lekë kam të tëra.

Qendra: Vetëm g****e, do bëjmë vetëm atë të voglën sot, se dhe unë s’jam për atë të madhen shumë.

 

Gjatë bisedës me të infiltruarin e Stop, vajza pranon se këtë punë e bën për shkak të vështirësive ekonomike dhe nuk ka mundësi të paguajë shkollën. Ajo thotë se vijnë edhe klientë të dehur të cilët shkaktojnë probleme.

 

Qytetari: Po ktë punën, si e gjete?

Qytetari: Të çon halli! Pse më, ça hallesh ke ti?

Qytetari: Eh më, ça hallesh ke?

 

Qendra: Po nuk kam ardhë për qejf ktu.

Qytetari: Jeni ngushtë ekonomikisht?

Qytetari: S’e përballoje dot shkollën, hë?

Qendra: Normal, që jo. Sa të mbyll dy gjëra besoj.

Qytetari: Pastaj do heqësh dorë?

 

Qytetari: Vijnë kshu klienta budallenj, hë?

Qytetari: Aman, ça kërkojnë, më qafsh?

Qendra: Edhe e di, kur vijnë? Në fund fare, kur ti do me e mbyll turnin.

Qytetari: Bëjnë kërkesa kshu?

 

Qendra: Bëjnë o, prandaj të çajnë kokën.

Qendra: Vijnë të pirë, o na plasin.

Qytetari: Po të pirë nxirri përjashta q…* r…*!

Qendra: Eh po të shef tjetra nga kamerat, pse s’e fusni për masazh klientin? Po mu ku më pe? Mbrapa frigoriferit?

Qytetari: Më tërhoqi kjo bluza, pinku.

Qendra: Po edhe ajo para meje, ashtu e kishte.

 

Qytetari: Jo më, s’ishte pink, le që s’po e shifja fare njëherë.

Qendra: Me këmishë të zezë, sepse e zgjedhin shumë klientët atë. Nuk e di ça i bën klientëve ajo, sikur i hedh hirin. Ajo vetëm rri kshtu dhe e zgjedhin të gjithë klientët, që vijnë. S’e kuptoj pse-në.

Qytetari: Hajt lëvizim! Si e ke qejfin?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME