“Metodë kursimi” Rritja e çmimit të vajit, Agron Llakaj publikon videon epike që po ‘thyen’ rrjetin

Një nga shqetësimet më të mëdha të qytetarëve, është dhe rritja e çmimeve të produkteve ushqimore në vendin tonë, duke u nisur dhe nga fakti që kjo do të ndikojë direkt në xhepat e tyre.

 

Njëri prej artikujve që ka patur rritjen më të madhe është vaji.

 

Mirëpo ndërkohë që një pjesë e madhe e njerëzve kanë nisur të blejnë sa më shumë vaj për të pasur rezervë në shtëpitë e tyre nga frika se mund të rritet akoma më shumë çmimi, nuk kanë munguar as ‘Memet’.

 

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka ndarë një rrjetet sociale një video epike përmes së cilës iu tregon sesi të kurseni vajin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME