I përhumbur dhe i vetëm, Lulzim Basha fotografohet në lokal si qytetar i thjeshtë

Dy ditë pas dorëhqjes nga kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është fotografuar si qytetar normal në një lokal të kryeqytetit.

 

Nëse dje u kthye në selinë blu për të marrë gjërat personale që kishte në zyrën ku kishte “mbretëruar” plot 9 vite, nga humbja në humbje, sot ka menduar të relaksohet plotësisht.

 

Gazetari Arianit Filopati e ka fokusuar vjedhurazi me celularin e tij në një lokal afër ish-shtëpisë së tij, të vetmuar, të menduar dhe disi të përhumbur.

 

Me siguri po reflekton, sikurse nënvizoi pas disfatës së 6 marsit, por tashmë me veten e tij, pa peshën e përgjegjësisë së kreut të opozitës shqiptare.

 

Mbetet të shihet se çfarë do të bëjë Basha në vazhdim, nëse do të kandidojë sërish për kreun e PD në zgjedhjet për drejtuesit e rinj të demokratëve apo do të qëndrojë si deputet i thjeshtë deri në fund të mandatit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME