Çfarë ndodhi? Beatrix Ramosaj shpërthen në lot krejt papritur(Video)

Beatrix Ramosaj mbetet një ndër ish-banorët më të përfolura të Big Brother VIP.

 

Këngëtarja e njohur e cila numëron mbi 678 mijë ndjekës në llogarinë e Instagramit ka marrë përkrahje të madhe nga ana e fansave edhe pas rrugëtimit të saj në shtëpinë e famshme.

 

Këtë e ka dëshmuar edhe në një postim që ka bërë së fundit teksa shihet e rrethuar me dhurata të cilat i mori nga ana e admiruesve të saj.

 

Në videon që shpërndau ajo shihte teksa hap dhurata ku gjendet një buqetë me lule disa dhurata të tjera dhe një letër dedikuar asaj.

 

Ajo falënderoi fansat për dashurinë duke thënë se ndahet e bekuar dhe e ka të mbushur zemrën plotë për shkak të tyre.

 

“Fjalët nuk mund të shprehin sa e bekuar ndihem që kam fansa kaq besnikë. Kur isha në nivelin më të ulët, fansat e mi ishin engjëjt e mi.

 

Ju dua shumë. Bota ime është më e bukur sepse ju jeni në të.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...