Bora Zemani humb toruan dhe shfaqet si kurrë më parë, Olti Curri i nxjerr videon që po çmend rrjetin

Moderatorja Bora Zemani në ekran ka shfaqur gjithnjë anën e mirë të saj. Por njërëz pranë saj kanë treguar që ajo është pak gjaknxehtë.

 

 

Kjo është parë rrallë gjatë disa prapaskenave të emisionit, ku Bora është shfaqur duke bërtitur ne nerva e sipër gjatë xhirimeve.

 

Mirëpo, një video e postuar nga gazetari Olti Curri e konfirmon me se miri gjaknxehtesinë e saj.

 

Teksa vajzat po debatonin, Bora kthehet nga cunat duke bere disa veprime qe nënkuptojne se ajo nuk po mundte t’a duronte me debatin me tone te larta mes vajzave.

 

 

Tronditëse/ 25-vjeçarja var veten në tualetin e Universitetit, lë letrën e lamtumirës për familjen, ja dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Milano të Italisë. Mediat iltaliane raportojnë se një 25-vjeçare është gjetur e vdekur në një universitet.   Trupi i...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME