Sokol Balla pëson infarkt, me urgjencë në spital

Sokol Balla i sapo rikthyer në në postin e drejtorit të informacionit ka pësuar një infarkt sot dhe gjendet në spital.

 

Ende nuk dihen detaje të tjera deri tani për gjendjen e tij, por dihet vetëm që është në spital, ku ka shkuar me urgjencë.

 

Kujtojmë se Balla është një gazetar me shumë përvojë dhe eksperiencë, me poste drejtuese në disa nga televizionet kryesore të vendit.

 

Ai u bë i njohur në , ku për shumë vite drejtoi redaksinë e lajmeve, po ashtu kishte emisionin e tij “Top Story”, dy herë në javë.

 

Më pas provoi edhe televizione të tjera, si Vizion + apo së fundmi Neës 24, po ashtu njihet për shkrimet dhe analizat e tij të shpeshta në revista e gazeta.

 

Nuk dihet nëse ka pasur edhe më aprë probleme me shëndetin, pasi është njëri që merret me sport, ushqehet mirë, ndaj është pak habi kur dëgjon një lajm të tillë. Urojmë të mos ketë gjë serioze dhe ta kalojë me sukses këtë sprovë tejet të vështirë.

Një tjetër PASTRUESE vihet në pranga në Tiranë, vodhi shuma të mëdha PARASH te shtëpia ku ishte punësuar (EMRI)

Arresohet një tjetër pastruese në Tiranë. Bëhet me dije se Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasen Elida Kodra e cila ka qenë e punësuar...

Mesazhi i Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vizituar Pukën këtë të shtunë, ku shfaqet në një takim me disa të rinj atje.   Në video-mesazhin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME