Njoftimi i fundit nga SHMU per MOTIN, ajo cfare na pret keto 5 dite …

Ne ditet ne vazhdim pritet nje mot i kthjellet dhe me vranesira te pakta.

Sipas sherbimit te motit pritet qe kjo jave te rriten temperaturat dhe moti te jete me reshje lehta ne vende malore.

Era do të fryjë nga verilindja e veriperëndimi e lehtë e hera herës mesatare vecanërisht në bregdet e veriperëndim. Valëzimi në dete i forcës 3 ballë.

Temperaturat do të pësojnë rritje graduale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME