Kryemadhi shfryn inatin: “Basha, gënjeshtar i paparë”, çfarë s’ka thënë për mua nëpër …

Monika Kryemadhi ka reaguar pas dorëheqjes së Lulzim Bashës nga posti i kreut të PD-së.

 

Në një intervistë televizive, Kryemadhi thotë se Basha është gënjeshtar dhe se ka folur keq për të në ambasadat e huaja në vendin tonë.

 

“Basha çfarë s’ ka thënë për Kryemadhi në për ambasada të ndryshme, gjatë kohës së koalicionit. Gënjështar i paparë. Ishte totalisht i izoluar”, tha Kryemadhi.

 

Më tej ajo theksoi: “Jam e nënshturar ndaj Ilir Metës sepse e ka njohur shumë mirë Bashën dhe e ka ditur shumë mirë që elementi i manipulimit ka qenë një nga pikat më të forta të tij”./albeu.com/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME