Këngëtari i njohur shqiptar i ‘rreh’ të pasmet dy kërcimtareve në sy të moderatores

Majk ua rrah të pasmet dy kërcimtareve në sy të moderatores

 

Këngëtari, Kastriot Rexha i njohur me nofkën si “Majk” është mjaft i aktiv sa i përket tregut muzikor, ku vazhdimisht sjell këngë të reja në bashkëpunim me artistë të ndryshëm.

 

Së fundmi, Majku ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not?” me Roza Latin në RTV Ora, ku ka rrëfyer gjëra nga jeta e tij personale dhe profesionale.

 

Por, një video e publikuar nga vetë moderatorja Roza Lati në rrjetin social “Instagram” është bërë virale pasi që shumë prej ndjekësve nuk i ka pëlqyer veprimi i bërë nga Majku, kështu duke u detyruar t’i ndaloj komentet në këtë postim.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img