Zbulohet destinacioni, ja ku është ‘arratisur’ Rudina Dembacaj për pushime

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj duket se ka vendosur të bëj disa ditë pushime rekalsuese së bashku me vajzën e saj.

 

Rudina ka zgjedhur si destinacion për tu larguar nga Shqipëria, ishujt Maldives. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë aktorja e cila ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shfaqet e veshur me bikini dhe në pah duken linjat perfekte trupore.

 

Në vendin tropikal Dembacaj ka marrë dhe vogëlushen e saj, Viktorian ku e ka shfaqur në disa video-story të sajat duke luajtur ku duket se dhe ajo po i shijon pushimet njësoj si mamaja e saj.

 

Rikujtojmë se aktorja publikoi disa kohë me parë në rrjetet sociale një foto me vajzën e madhe të bashkëshortit të saj, Mark Frroku.

 

“Mara me njerkën e saj. E dija që do bëhem grua, jam bijë, motër, nënë por kurrë nuk kam menduar më parë, që do isha dhe njerkë. Më ka plotesuar pa fund dashuria për femijet e burrit tim. Ju dua shumë. ( është foto e gushtit se jemi pak larg gjeografikisht)”-ka shkruar Rudina.

 

Shpesh herë ajo është parë me djalin dhe vajzën e vogël të ish-deputetit.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img