Zaimina Vasjari bëhet nënë për herë të dytë, i vë djalit emrin e çuditshëm…

Zaimina Vasjari është bërë sot nënë për herë të dytë, këtë herë me djalë, i cili do të ketë një emër unik dhe të padëgjuar shpesh më parë.

Djali i Zaiminës dhe i bashkëshortit të saj, Klodi, do të mbajë emrin, Kamar, ende nuk dihet kuptimi i tij, por me siguri këngëtarja do na e tregojë ditët në vijim.Ardhja në jetë e djalit vjen katër vjet pasi u lind vajza Khloe.

I urojmë jetë të gjatë Kamarit dhe shumë urime për mami Zaiminën.Kujtojmë se Zaimina u bë kohë që nuk sjell më projekte muzikore dhe në një intervistë pak kohë më parë, ajo deklaroi se nuk e shihte veten e saj si këngëtare, por thjesht e kishte pasion.

Zaimina i është futur fushës së biznesit kryesisht me veshje firmato për femra dhe mesa duket këtu ka gjetur veten e saj tani.Zaimina poston shpesh në rrjetet e saj sociale momente nga jeta e saj dhe duket se është një femër vërtet e realizuar dhe e lumtur me familjen e saj.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img