VIDEO/ Flor Mumajesi puth në buzë moderatoren e njohur, çifti duken më të lumtur se kurrë

Një dasmë në Amerikë ka bërë bashkë disa nga artistët shqiptarë.

 

Por kjo nuk është tema e ditës së sotme… të gjithë vëmendjen e ka marrë një video ku shihet këngëtari Flor Mumajesi duke puthur në buzë Liberta Spahinë, moderatoren e njohur nga Kosova.

 

Çifti është përfolur edhe më herët se kanë qenë në një lidhje (që ata kurrë nuk e konfirmuan), por më pas u tha se i dhanë fund romancës.

 

Por siç e dëshmon kjo video e publikuar nga gazeta “Express”, ata janë bashkë dhe duken më të lumtur se kurrë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...