Video/ Çfarë bën Luana kur i bie goma në mes të askundit?

Luana Vjollca tregoi të dielën e saj, hiç të zakontë përmes Instagramit.

 

Fundjavën e ka kaluar në Greqi, por e diela nuk i shkoi aq mirë sa e kish parashikuar, pasi goma e makinës me të cilën udhëtonte ju prish në mes të askundit (kështu thotë ajo të paktën).

 

Me video dhe ca foto, Luana duket që po e kalon me pozitivitet situatën, madje ka marrë përsipër edhe të rregullojë gomën, ndërsa mban me informacion për veten dhe gjendjen e saj mijëra ndjekës.

 

Herë ulur duke kërkuar zgjidhje, herë duke folur për situatën, Luana nuk zbulon kush e shoqëron, por duket qartë që nuk është e vetme.

 

Mbase mund të jetë partneri i saj sekret, por këtë nuk mund ta dimë me bindje. Megjithatë moderatorja i qetësoi fansat duke ju treguar se është mirë.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img