Video/ Çfarë bën Luana kur i bie goma në mes të askundit?

Luana Vjollca tregoi të dielën e saj, hiç të zakontë përmes Instagramit.

 

Fundjavën e ka kaluar në Greqi, por e diela nuk i shkoi aq mirë sa e kish parashikuar, pasi goma e makinës me të cilën udhëtonte ju prish në mes të askundit (kështu thotë ajo të paktën).

 

Me video dhe ca foto, Luana duket që po e kalon me pozitivitet situatën, madje ka marrë përsipër edhe të rregullojë gomën, ndërsa mban me informacion për veten dhe gjendjen e saj mijëra ndjekës.

 

Herë ulur duke kërkuar zgjidhje, herë duke folur për situatën, Luana nuk zbulon kush e shoqëron, por duket qartë që nuk është e vetme.

 

Mbase mund të jetë partneri i saj sekret, por këtë nuk mund ta dimë me bindje. Megjithatë moderatorja i qetësoi fansat duke ju treguar se është mirë.

 

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

Zbulohet skenari i fshehtë i Luizit pse nuk po e puth Kiarën, po e luan mendsh produksionin e BBV

Që nga data e nisjes dhe deri më tani polemikat që krijohen nga banorët e “Big Brother VIP2” kanë transmetuar emocione të forta, ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...