“Pija gjakun këtij populli” – Kush është shqiptari që i bën thirrje Ramës që të rrisë çmimet?

Mbrëmjen e djeshme (19 mars) në emisionin e të shtunave mbrëma, tashmë traditë në vitin e dytë radhazi, prej orës 23:00, në #Expuls ndër të tjerë në larmishmërinë e personazheve ishte edhe mashtruesi Ledion Muçaraku, ish i burgosur për mashtrim.

 

Gjatë debatit me boksierin Klevis Çela, Muçaraku i bëri thirrje Ramës qe të rrisë çmimet e ushqimeve në vend si edhe të mos ul çmimin e naftës, kjo ne një kohë ku në vend behën protesta për agravimin e çmimeve, si në shportën ushqimore familjare dhe ato të hidrokarbureve.

 

Sherr me sende të forta e armë në Kombinat, ndërhyrja e policisë shmang përshkallëzimin e konfliktit

 

Kjo gjë, sipas Muçarakut, sa më keq ta keqtrajtosh popullin, aq më shumë të do. Të këtë të drejte vallë?

 

Përgjegjësia autoriale e artikullit: Redaksia e emisionit #Expuls

Ronaldo flliq keq Olta Gixharin: Ajo dikur ka prezantuar “Kafazin e Artë”, e hoqën direkt pas një jave

E njihini si akotore, por ajo ka tentuar edhe moderimin 1 vite më parë dhe shumë prej jush mund ta kenë fshirë nga memoria...

Horoskopi ditor, e shtune date 28 janar 2023

Dashi   Hëna e shenjës së Demit, ju ofron siguri materiale por edhe emocionale, besim dhe stabilitet. Me financat do merreni pak me shume, duke zgjidhur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...